Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)

Kas yra Auksino tinklas?

Auksinas yra decentralizuotas monetarinis tinklas, jungiantis žmones, savarankiškai sprendžiančius įvairias šiuolaikinės finansų sistemos sukeliamas problemas. Tinklo dalyviai patys pasirenka savo veiklos ir tinklo vystymo kryptis. Interneto svetainė www.auksinas.lt yra tik vienas iš daugelio informacinių resursų apie Auksiną ir kitus monetarinius tinklus.

Kas yra auksinai?

Auksinai yra tinklo dalyvių kuriami ir vystomi individualūs arba grupiniai virtualūs monetariniai instrumentai.

Kaip įsigyti auksinų?

Demo versijos vienetų galite gauti nemokamai, tereikia atsiųsti savo piniginės (Lobstr.co ar kitos) adresą el.pašto adresu info@auksinas.lt . Apie įvairius kitų asmenų ar jų grupių vystomų auksinų įsigijimo būdus skaitykite tam skirtuose straipsniuose šioje interneto svetainėje, taip pat galite užduoti klausimus el.p.: info@auksinas.lt.

Kaip įsigti kriptovaliutos ir ją iškeisti į auksinus?

Stellar tinklo vienetų XLM galima už pinigus įsigyti per piniginę Lobstr.co (yra desktop ir mobili versija), kitų kriptovaliutų galima įsigyti daugelyje kitų decentralizuotų ir centralizuotų keityklų. Kriptovaliutas į auksinus galima išsikeisti piniginėje Lobstr.co ir kitose decentarlizuotose Stellar sistemos keityklose. Taip pat galite dalyvauti Coinbase.com mokymo programose, kur nemokamai dalinami nemaži kriptovaliutų kiekiai.