Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)

Kas yra auksinas?

Auksinas reikšmės : 1. Trapusavio skolinimo asociacija; 2. Virtualus vienetas Stellar blokų grandinėje, atliekantis tarpusavio skolinimo dalyvio aktyvumo ir reputacijos indikatoriaus, asociacijos viešinimo (reklamos) ir/ar kitas funkcijas; 3. Formalios arba neformalios asociacijos pavadinimas; 4. Interneto svetainės pavadinimas.

Kaip įsigyti auksinų?

Demo versijos auksino vienetų galite gauti nemokamai, tereikia atsiųsti savo piniginės (Lobstr.co ar kitos) adresą el.pašto adresu info@auksinas.lt . Apie įvairius kitų asmenų ar jų grupių vystomų auksinų įsigijimo būdus skaitykite tam skirtuose straipsniuose šioje interneto svetainėje.

Kaip įsigti kriptovaliutos ir ją iškeisti į auksinus?

Stellar tinklo vienetų XLM galima už pinigus (atsiskaitant banko kortele) įsigyti per piniginę Lobstr.co (yra desktop ir mobili versija), kitų kriptovaliutų galima įsigyti daugelyje kitų decentralizuotų ir centralizuotų keityklų. Kriptovaliutas į auksinus galima išsikeisti piniginėje Lobstr.co ir kitose decentarlizuotose Stellar sistemos keityklose. Taip pat galite dalyvauti Coinbase.com mokymo programose, kur nemokamai dalinami nemaži kriptovaliutų kiekiai.