Kaip susikurti Stellar paskyrą ir ją išsaugoti

Yra keletas būdų kaip susikurti Stellar paskyrą:

Būdas Nr.1

Į savo telefoną iš GooglePlay atsisiųskite Lobstr piniginės (galite naudoti žemiauesantį QR kodą) aplikaciją

ir importuokite paskyrą, kurios privartaus rakto QR kodas pateikiamas žemiau. PASTABA. nelaikykite šioje paskyroje vertingų dalykų, nes slaptą raktą gali turėti visi, kurie jį mato ir anksčiau ar vėliau ją kas nors ištuštins.

Ši paskyra yra jau aktyvuota (t.y. į ją pervesta minimalus kiekis XLM), sukurta pasitikėjimo linija (trustline) AUK vienetams (auksinams) ir retkarčiais bus įdedamas nedidelis kiekis auksinų.

Kiekvienas gali paeksperimentuoti ir importuoti šią paskyrą į sąvo piniginę telefone.

PASTABA. nelaikykite šioje paskyroje vertingų dalykų, nes slaptą raktą turi visi, kurie jį mato ir anksčiau ar vėliau ją kas nors ištuštins.

Viešasis šios piniginės adresas yra čia:

Į šį adresą galite pervesti nedidelį kiekį auksinų (AUK), arba Stellar lumens (XLM), tokiu būdu prisidėti prie auksino populiarinimo.

Būdas Nr. 2.

Susikurti Stellar paskyrą savo kompiuteryje adresu Lobstr.co arba www.keybase.io.

SVARBU!!!

Kuriant keybase.io paskyrą (kaip ir kitas Stellar paskyras) labai svarbu saugioje vietoje išsaugoti slaptažodį, abu raktus (viešąjį ir ypač slaptąjį – jis visada prasideda raide “S”), o taip pat slaptą frazę susidedančią iš keliolikos žodžių. Niekada neatidėliokite ir iš karto išsaugokite (copy paste į USB laimeną arba užsirašyti ant popieriaus), nes juos praradus niekas neturi galimybės atkurti ir paskyra bus prarasta visiems laikams. Turėdami viešą ir slaptąjį raktą, slaptą frazę visada galėsite atkurti savo paskyra bet kuriame kompiutriniame įrenginyje bet kurioje pasaulio vietoje.

Keybase paskyrą galite susikurti arba savo kompiuteryje (reikia susiinstaliuoti jūsų kompiuteriui tinkančią Keybase versiją, arba į savo telefoną parsisiųsdami aplikaciją. Išsaugokite slaptažodį, abu raktus (viešąjį ir ypač slaptąjį – jis visada prasideda raide “S”), o taip pat slaptą frazę susidedančią iš keliolikos žodžių!!!.

Susikūrę paskyrą Keybase.io, turėsite ne tik adresą susidedantį iš ilgos raidžių ir skaičių sekos, – GCEXWREWZRKSIRBT3XYPZMQ2AL7O3OQP7O7Z5WZDOZYYS3FJLT75GAQC, bet ir labiau žmogau akiai priimtiną adresą, tokį kaip r_martinonis*keybase.io

Keybase yra patogi ir tuo, kad jau turėdami joje paskyrą, galite joje lengvai susikurti papildomą adresą importuodami slaptą raktą.