Auksino paketas

Atsižvelgiant į tai, kad daugelis žmonių nėra įpratę naudotis viešuoju ir privačiuoju kriptografiniu raktu, kai kuriems iš jų gali kilti sunkumų parsisiunčiant Keybase programą, susikuriant paskyras ir atliekant kitus su tuo susijusius veiksmus, reikalingos tam tikros pagalbinės priemonės. Tai galėtų būti konsultacijos, rašytinės rekomendacijos , video medžiaga “online”, o taip pat ir individualiam asmeniui parengtoje USB laikmenoje, – “Auksino pakete”.

Specifinių žinių ir patikrties stokojantis asmuo, turėdamas asmeniškai jam parinktą informaciją, akyvuotą paskyrą ir kitus būtinus dalykus asmeniniame Auksino pakete, galėtų sklandžiau įsilieti į Auksino projektus, be to sumažėtų raktų ir slaptažodžių praradimo tikimybė. Auksino vystytojai, turėdami duomenis apie konkrečiame Auksino pakete esančią informaciją, galėtų nuotoliniu būdu konsultuoti, kaip atlikti vieną ar kitą operaciją.

Bendruomenės pripažinti paslaugų tiekėjai galėtų siūlyti nemokamas arba mokamas paslaugas, susijusias su “Auksino paketo” parengimu, atnaujinimu, taikymu ir t.t.

“Auksino paketą” įsigijančiams asmeniui pradžioje pakaktų turėti elektroninį paštą ir išmanųjį telefoną, todėl labai išsiplėstų asmenų, galinčių įsilieti į Auksino projeketus, ratą.

“Auksino paketuose” galėtų būti naujausia informacija, reikalinga norint sėkmingiau dalyvauti Auksino projektuose, jau aktyvuotos paskyros viešasis ir privatusis raktas, minimalus transakcijoms būtinas Stellar (XLM) kiekis, rekomendacijos kaip įsigyti pirkėją dominančių projektų (asociacijų) auksinai (įvairių rūšių). Taip pat, priklausimai nuo paketo kainos, į jį galėtų įeiti ir nuotolinės konsultacijos kreditai.