Projekto “www.auksinas.lt” aprašas

[adrotate banner=”8″]

Svetainės www.auksinas.lt paskirtis yra skleisti informaciją apie kuriamą Auksino socialinį tinklą, sudaryti sąlygas įvairaus amžiaus ir išsilavinimo žmonėms bendradarbiauti pasinaudojant informacinių technologijų pagalba, automatizuotai skirstyti auksinus proporcingai dalyvių aktyvumui, jų reputacijai ir bendruomenei teikiamai naudai.

Svetainėje vystomų pilotinių projektų pagalba tyrinėjamos ir testuojamos naujos technologinės ir organizacinės priemonės ir jų tinkamumas visam Auksino tinklui, kaip horizontaliai integruotam technologiniam   ir organizaciniam kompleksui.

Svetainė www.auksinas.lt yra viena tik viena iš sudėtinių Auksino tinklo dalių, todėl neturėtų būti tapatinamas su visu kuriamu decentralizuotu Auksino tinklu, kuris bus darytas iš daugelio įvairios paskirties svetainių.

Norintys aktyviai dalyvauti svetainės  “www.auksinas.lt” vystyme, gali prisijungti prie grupės “Svetainės www.auksinas.lt vystytojai”.  Taip pat galima rašyti į žemiau esančią komentarų sritį, užduoti klausimus Meniu srityje: Apie projektą/Prisijungti/Klauskite, arba rašyti į info@auksinas.lt

Prie vystytojų grupės ypač kviečiame prisijungti:

 • Išmanančius WordPress;
 • Reklamos specialistus;
 • Rinkodaros specialistus;
 • Žurnalistus;
 • Radio žurnalistus (podcast’erius)
 • Tekstų kūrėjus;
 • Video pristatymų kūrėjus;
 • Mėgstančius konsultuoti įvairiais klausimais nuotoliniu būdu;
 • Mėgstančius rašyti vertingus komentarus;
 • Įvairios paskirties patalpų savininkus, norinčius išnuomoti patalpas Auksino tinklo reikmėms;
 • Prekiaujančius kompiuteriais, telefonais ir kitais panaudotais daiktais;
 • Ieškančius investuotojams patrauklių verslo projektų;
 • Turinčius gerą jumoro jausmą.

Atlyginimo klausimai kiekvienu atveju sprendžiami individualiai. Pirmenybė teikiama asmenims, norintiems tapti partneriais, kurie už savo indėlį į projektą tampa projekto dalininkais.

[adrotate banner=”8″]

16 komentarai

 • Puiku. Kuo daugiau kanalų tuo geriau. P.S. Vakar šiek tiek domėjausi WP chat -ų plugin-ais. Yra keletas neblogų, matyt reikės instaliuoti. Gal auksinas.lt dalyviams taip būtų patogiau, negu eiti “chatinti” į Telegramą?

  • Pabandykit įsivaizduoti situaciją: chatinimas išmaniuoju wordpreso plugine 😀
   Telegramas veikia visose platformose: PC per WWW, PC klientas (programa), įskaitant linux, mac. Taip pat iphone, android, net ir windows phone. +kiti privalumai, nevardinsiu čia.
   Bet ką darant šiai dienai reikia orientuotis į multiplatforminius produktus. Netgi auksinas.lt apps`o reiktų, jei išaugtų 🙂
   Nebent vien svetainėje turima omenyje chatinimas, ar galėtų lygiagrečiai būti. Nežinau 🙂

 • Bet mokamas, nežinau ar verta mokėti, kai yra alternatyvų for free. Nebent dėl userių valdymo ir kitų funkcijų.

 • Taip, reikės pirmiausia pabandyt free plugin-ą. Tarp kitko, auksinas-lt kol kas nėra nei vieno pro plugino – visi for free. Taip pat ir theme yra free. Tai, aišku, svetainei nesuteikia spindesio, tačiau manau pirma reikia sumūryti sienas, o nutinkuoti ir nudažyti visada spėsime:)

  • Mano patirtis tokia: pirmiausiai maždaug susirašau svetainės “blokus”, kaip pvz. pagrindinis meniu, jame submeniu ir maždaug tokia info bus. Maždaug tokie widgetai bus. Tada jau žinau kokia meniu/submeniu struktūra, kiek reikalinga temos “stulpelių”. Ir tada jau temos ieškojau. Yra nemokamų gražių. Skirtumas tas, kad apačioje nemokamoje versijoje būna užrašas temos kūrėjo ir aktyvi nuoroda į tą puslapį. Na dar premium atveju funkcijų kažkiek daugiau. Tokiu freemium gali pasižiūrėti čia:
   http://athemes.com/
   Ieškojau berods su tokiais žodžiais “wp themes html5 free”. Tuom gerai iš karto temą parinkti, kad ant jos ir lipdai. Patirtis tokia, kad kai kurios temos ne itin draugauja su kitomis, kai jau tokią custom padarai. Reikia nemažai prasiknisti vėl. O tokios for free, o jei nori vėliau imti premium gerai tuo, kad nereiks ne tik kad perdažyti, bet ir sienų mūryti 🙂

   O dėl chato siūlyčiau taip rinktis: jei į chatą nereikia suintegruoti auksinų ar dar ko, tai galima ir išorinius naudoti. Gal net kelis, nes skirtingų yra ir vieni naudoja vienokius, kiti kitokius. Tik tokiem kaip monstram FB (whatsapp), hangous, skype “priešinsiuos” 😀 O ir pinigų klausimu – WP gausi suintegruotus userius, iš karto chatini tais pačiais nickais. Bet ar verta? Nors pradžiai užtektų free versijos, iki 10 vartotojų pradžiai sočiai, pasibandymui kodėl ne. Gal įmesk visgi, pačiupinsim. Ypač įdomu, kaip per gudrofonus.

   • Dėl “temos” parinkimo. Ačiū už patarimus, šį klausimą, aišku, reikės spręsti artimiausiu metu. Kadangi yra daug žmonių, kurie tai gali padaryti geriau už mane, aš neskubėsiu kažko burti, ką reikės kitiems perdarinėti. Būčiau dėkingas jei kas nors (pavyzdžiui tu asmeniškai, ar su kokiais sėbrais pakeistum) užsiimtum “temos” pakeitimu. Juk turi admin’o teises. Aptariam komponentus, jų išdėstymą ir pirmyn:)

    Panašiai ir dėl chat’o – kas turi sprendimą – prašau siūlyti ir padaryti. Juk Auksinas yra bendradarbiavimo tinklas, ar ne? Jei kas nors nesigaus – nebėda. Juk yra svetainės backup’ai.
    Dėl “išorinių” ir “vidinių” chat’ų manau, kad “vidinio” reikia bet kuriuo atveju (nesvarbu ar su auksinais, ar be jų), o “išoriniai” chat’ai kiekvieno asmens reikalas. Jei kažkas naudojasi whtsapp’u – tegu naudojasi. Negi mes galime kažkam nurodyti nenaudoti Whatsapp’o ar Skype’o?

    Šiuo metu mano prioritetas pateikti viešam svarstymui pateikti auksinų generavimo algoritmą (myCred įskiepis) ir pasiūlyti ir auksinų pervedimo iš myCred į Bitshares (ir atvirkščiai) taisykles. Kai dėl algoritmo ir taisyklių pasisakys kokių 10 sėbrų, galėsime pradėti auksinų generavimą ir pervedimą į Bitshares (ir atgal). Kai prasidės p2p prekyba auksinais Bitshares platformoje, pasidarys paprasčiau paaiškinti žmonėms “apie ką yra ir kam reikalingas tas auksinas”. Beje, turintys admin’o teises, jau dabar gali susipažinti su myCred algoritmu čia: Skydelis/Įdiegti įskiepiai/myCred/Hooks ir išsakyti savo nuomonę apie tai, kaip jį reikėtų keisti. Visiems kitiems
    auksino algoritmo aprašymą šiandien pateiksiu Meniu/Projektai/Projektas “Auksinai”/Algoritmas.

 • OK, pagalvosiu, papaišysiu, tik ne šiandien.
  Kaip gauti pranešimus apie čia parašytus komentarus? Dabar turiu užeiti specialiai į Projektą ir pasižiūrėti. Gal ką įjungti reikia man pačiam nustatymuose, ar kažkur admino dalyje?

  Maždaug jau galvojau, kas turėtų būti. Įpūstų gyvybės grafikai svetainės šonuose – auksino kursai, kiekis, kaina, etc. Tam reikia kokio API iš counterwalleto ar kito? Ir ar įmanoma įdėti į widget?

 • Dėl pranešimų apie komentarus. Anksčiau matydavau viršutinėje horizontalioje juodoje eilutėje prie komentaro ikonėlės (atsirasdavo naujų komentarų skaičiukas). Pažiūrėk ten, gal tu matai? Aš, deja nebematau, (t.y. skaičiukas – visada – 0). Paieškosiu nustatymuose dar kartą. Mane tai irgi nervuoja.

  Dėl “pagyvinimo”. Būtinai tai reikės padaryti, ar per API, ar kaip kitaip. Kol kas prekyba nevyksta, tai ir kurso nėra. Tiesą, pažiūrėjus Skydelis/myCred statistics (ar kažkaip panašiai) yra auksinų generavimo grafikai – galima daryti screen’shoott’us ir dėti kaip naujus įrašus Auksino media srityje su kategorija “auksinas”.

 • Į šoninę skiltį įdėjau valdiklius rodančius naujausius įrašus ir naujausius komentarus. Bus galima daug greičiau pamatyti kas naujo.

 • Hmmm.. atrodo myCred įskiepio pervedimas neveikia…

 • Greituoju būdu padariau chat’ą. Jo dabar kaip tik trūko. Jei nematote, chato’o reikėtų perkrauti tinklapį…

 • Pingback: Generic viagra

 • Pingback: levitra 20 mg cost walmart

Komentuoti