Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)

Kokia Auksino tinklo paskirtis?

Decentralizuotame prekybos ir mainų tinkle pardavėjai suranda pirkėjus, pirkėjai prekes, taip pat gali būti vykdomi nekomerciniai mainai.

Kur rasti informaciją apie parduodamas prekes ir siūlomus mainus?

Šią informaciją rasite svetainėje https://openbazaar.com ir mobiliojoje aplikacijoje Haven (pradės veikti netrukus). Šios platformos gali būti naudojamos ir kaip elektroninės parduotuvės ir kaip klasifikuotų skelbimų svetainės.

Kaip paskelbti informaciją apie savo siūlomas prekes ir mainomus daiktus ?

Informacija apie parduodamas prekes ir mainomus daiktus talpinama į interneto svetainę https://openbazaar.org (ji į kompiuterį parsisiunčiama programa) arba per mobiliąja aplikaciją Haven (bus aktyvuota netrukus, apie tai pranešime atskirai). Informaciją gali talpinti pats pardavėjas (nemokamai), arba kreiptis į profesionalų pardavėją, kuris pasirūpins ne tik informacijos patalpinimu, bet ir tinkamomis prekių nuotraukomis, aprašymu, pakonsultuos dėl pristatymo ir atsiskaitymo būdų, esant poreikiui patars mainų ir kitais klausimais. Papildoma informacijos sklaida apie prekes gali būti daroma “dalinantis” Openbazaar ir Haven skelbimais per socialinius tinklus Facebook, Pinterest ir Twitter.
Nuo įprastinių prekybos būdų prekyba Auksino tinkle skiriasi tuo, kad galima atsiskaityti grynais, pavedimu, arba kriptovaliutomis, šalys gali sutarti, kad prekyba vyks naudojant užstatą ir arbitrą (kilus ginčui). Be to, kiekvienas pirkėjas, pardavėjas ar mainų dalyvis, kurio tapatybė yra patvirtinta, gali įgyti auksinų.

Kas yra auksinai?

Auksinai yra tinklo dalyvių naudojami virtualūs prekybos ir mainų skatinimo ir dalyvių reputacijos vienetai. Auksinų vertė kinta pagal pasiūlos ir paklausos pagal pasiūlos ir paklausos santykį. Skatinamasis auksinų poveikis pasireiškia tuo, kad kiekvienas tinklo dalyvis, kurio tapatybė patvirtinta, gali auksinų gauti nemokamai ir naudoti juos prekyboje ir mainuose. Panaudojimo būdai bus aprašomi tam skirtuose straipsniuose.

Kaip įsigyti auksinų?

Apie auksinų įsigijimo būdus skaitykite tam skirtuose straipsniuose šioje interneto svetainėje. Kilus neaiškumų klauskite info@auksinas.lt.

Kaip įsigti kriptovaliutos ir ją iškeisti į auksinus?

Kriptovaliutos galima įsigyti lietuviškoje keitykloje www.bitmarket.lt ir daugelyje kitų decentralizuotų ir centralizuotų keityklų, o į auksinus galia iškeisti keitykloje www.wallet.bitshares.com.